В процес 49 Приключени 1719

Сигнал №1961

Изхвърляне на стъкла след ремонт

Начало
11.10.2022
ID:
1961

Въпрос

Подаден от: Георги

Място/адрес: Асеновград

Описание: Искам да попитам, къде в Асеновград или наоколо има депо/площадка/място за изхвърляне на стъкла от прозорец, негодни за употреба, след ремонт? Двете площадки в сайта https://www.asenovgrad.bg/bg/ploshtadki-za-otpadatsi , приемат само стоителни отпадъци, без стъкла(има малки правописни грешки в статията, корегирайте ги също моля). Където звъннах за приемане на метал и отпадъци, само стъклени бутилки се приемат. В тази Община мисля е редно да има място за такъв вид отпадъци, не мисля, че е редно да се начупват и пускат в зелените контейнери за стъкло, или да се скатават под общия буклук, съвет на голяма част от хората, с които се чух. Та искам да постъпя регламентирано и ще очаквам вашия отговор, който мисля ще даде и на много други хора, в моята ситуация решение.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител