В процес 44 Приключени 1506

Сигнал №196

Сметосъбирането в Асеновград

Начало
15.05.2020
ID:
196

Отпадъци/почистване

Подаден от: Лидия

Място/адрес: Асеновград

Описание: Имахме дискусия в групата в Фейсбук "За по-добър живот в Асеновград" и искаме да получим индивидуални кофи за боклук за къщите в Асеновград, а общите контейнери за блоковете, да си стоят пред блоковете и да се поддържат от жителите им. Моля ви разгледайте публикациите от преди 3 дни. Така ще можете да видите мнението на гражданите. Другото което коментирахме е да има БЕЗПЛАТНИ пунктове за събиране на строителните отпадуюъци, мебели и по обемни битови отпадъци, за да спрем замърсяването на гра


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 19.05.202012:55
    Здравейте! Има действащ отговор със сметопочистващата фирма "КМД". В него са фиксирани броят и видът на съдовете за отпадъци, както и съответните машини, които да ги обслужват. Неъвзможно е към момента да бъде извършена промяна на съдовете, на база действащия договор. Същите са собственост на фирмата и се доставят по схема, разпределена от община Асеновград.

Всички видове сигнали