В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №1959

Междуградски транспорт!

Начало
11.10.2022
ID:
1959

Друго

Подаден от: Христиана Стойчева

Място/адрес: .......

Описание: Добър ден! Защо няма редовен междуградски транспорт в делничен ден 11.10.2022 година в 11:20 и 11:50 часа за Пловдив. Как се очаква да се придвижа до Пловдив и да стигна навреме за работа/лекции????


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 26.10.202216:44
    Здравейте, уведомяваме Ви, че бе извършена проверка на автобуси движещи се по линията Асеновград -Пловдив, от която се установи ,че курса в 11:20 ч., се изпълнява, а този в 11:50 ч. - не. За случая сме уведомили община Пловдив, тъй като конкретното разипасние се изпълнява от квотата на община Пловдив.
  • 11.10.202212:10
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали