В процес 49 Приключени 1719

Сигнал №1957

Счупена люлка

Начало
10.10.2022
ID:
1957

Опасна детска площадка

Подаден от: Лидия Чукова

Място/адрес: Цар Освободител , парк

Описание: Счупена люлка


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 03.11.202212:21
    Здравейте, уведомяваме Ви, че детската люлка, свободно стояща в посоченото парково пространство е демонтирана и няма да бъде монтирана отново с цел безопасност. Играта на деца с детски съоръжения се извършва само и единствено в обособените за това места, отговарящи на изискванията.
  • 10.10.202211:44
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали