В процес 44 Приключени 1506

Сигнал №195

Неправомерно поставен гараж

Начало
15.05.2020
ID:
195

Опасна сграда или съоръжение

Място/адрес: 58 19, 4254 Долнослав, България

Описание: Според мен този гараж е поставен неправомерно. Заема целия тротоар и част от пътното платно, което не ми се струва редно.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 27.05.202008:53
    Уважаема г-жо Манова, проведен е разговор със собственика на гаража. Проверката показва, че гаражът е пренесен от Пловдив и временно е поставен на този тротоар докато му се намери място. Даден е срок на собственика до 01.06.20 г. гаражът да бъде отстранен.
  • 27.05.202008:33
    Уважаема г-жо Манова, проведен е разговор със собственика на гаража. Проверката показва, че гаражът е пренесен от Пловдив и временно е поставен на този тротоар докато му се намери място. Даден е срок на собственика до 01.06.20 г. гаражът да бъде отстранен.
  • 19.05.202012:50
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали