В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №1948

Добавяне на легнал полицай или допълнителни знаци

Начало
06.10.2022
ID:
1948

Повредена/липсваща табела/пътен знак

Подаден от: Ани Христева

Място/адрес: Dragoman 18

Описание: Много често не се спира на светофара,въпреки че е зелено за пешеходци. Там минават основно деца все пак има училище .


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 07.10.202216:35
    Здравейте, уведомяваме Ви, че сигналът ще бъде разгледан на Комисия по безопсност на движението за възможността да се постави изкуствена неравност или допълнителни знаци. Относно неспазването на светлинните сигнали на светофара, ще насочим сигналът към РУ-Асеновград.
  • 06.10.202216:50
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали