В процес 186 Приключени 2716

Сигнал №1947

Неработещ сфетофар

Начало
06.10.2022
ID:
1947

Неработещ светофар

Подаден от: Ани Христева

Място/адрес: Dragoman 18

Описание: Неработен копче на сфетофаря


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител