В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №1946

Неработен бутон на сферата

Начало
06.10.2022
ID:
1946

Неработещ светофар

Подаден от: Йорданка Динкова

Място/адрес: Патриарх Евтимий 85

Описание: Не работещ бутон на сфетофара до училище "Христо Ботев"


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител