В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №1945

Улично осветление

Начало
06.10.2022
ID:
1945

Неработещо улично осветление

Място/адрес: Ул.цар Иван Асен втори 106

Описание: Лампата срещу 106 до стоянката за таксита и уличната лампа на ул.кн.Борис първи 1 до зоомагазина .


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител