В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №1940

Необезопасен товар

Начало
04.10.2022
ID:
1940

Друго

Място/адрес: 804 29, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Редовно движение на камиони с необезопасен товар по пътя Червен-Асеновград и във вътрешността на града. Камионите се движат непокрити и създават предпоставка за ПТП. По пътя и върху автомобилите се изтрелват камъни с голяма скорост. Камионите не ползват околовръстното.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител