В процес 44 Приключени 1506

Сигнал №194

Равномерно разположение на контейнери за смет

Начало
15.05.2020
ID:
194

Отпадъци/почистване

Място/адрес: ул. „Велико Търново“ 24, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Моля, да бъдат равномерно разпределени контейнерите за отпадъци на ул. "Велико Търново" (в района край стадиона). След ремонта за полагане на настилка контейнерите са скупчени на едно място - четири един до друг. В останалата част от новия квартал няма нито един.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 12.06.202013:59
    Уважаеми г-н Диков, контейнерите са върнати по местата си.
  • 03.06.202014:44
    Уважаеми г-н Диков, уведомяваме Ви, че беше извършена проверка на място от служители на отдел „Екология и околна среда” при община Асеновград. От направената проверка се констатира, че поради ремонтни дейности на улица „Велико Тървово” разположените контейнери по улицата са събрани на едно място. Възложено е на обслужващата фирма, след обслужване на контейнерите за битови отпадъци - 2 бр. - същите да се поставят на определените им места в срок до 05.06.20 г.
  • 19.05.202012:50
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали