В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №1937

Ток

Начало
04.10.2022
ID:
1937

Неработещо улично осветление

Подаден от: Любомир Иванов

Място/адрес: lubomir19561956@gmail.com

Описание: От около 10 дена уличното осветление на с.Лясково не работи. Кога ще бъде пуснато отново????


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител