В процес 157 Приключени 2633

Сигнал №1936

Градски транспорт в Асеновград

Начало
03.10.2022
ID:
1936

Друго

Подаден от: Мария Апостолова Кисьова - Толева

Място/адрес: Спирките на градските автобуси

Описание: Няма точно разписание на автобус ЕДИНИЦА на спирките в Асеновград. МОЛЯ , КОРИГИРАЙТЕ РАЗПИСАНИЕТО. Това е крайно необходимо за гражданите, които ползват градския транспорт. НАДЯВАМ СЕ, ЧЕ ЩЕ БЪДЕ ЧУТА МОЛБАТА МИ - МОЯТА И НА МНОГО АСЕНОВГРАДЧАНИ.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител