В процес 115 Приключени 2610

Сигнал №1934

Легнал полицай

Начало
02.10.2022
ID:
1934

Друго

Място/адрес: ул. „Княз Борис I“ 42, 4231 Център, Асеновград, България

Описание: Здравейте,искам да помоля да се обърне внимание на мястото за пресичане–пешеходната пътека на ул. Княз Борис I към ул.Първомайска.Проблемът се състои в това,че по цялата главна улица Княз Борис I се шофира изключително рисково и с висока скорост,не е тайна ,че редовно се показват " умения" на неопитни и несъобразителни шофьори на бучащи автомобили и мотори,които не спазват правилата.Това вече става нетърпимо и най–вече твърде опасно за всички преминаващи по тази улица и пресичащи пешеходната пътека.За съжаление вече има и инциденти на улицата,а там редовно пресичат ученици,майки с колички,трудно подвижни възрастни хора.Затова всички живеещи в района ,много молим да се направи т. нар. повдигната пешеходна пътека или 'легнал полицай " за да се ограничи високата скорост и риска.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител