В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №1932

Разкопан тротоар на Ул. Иван Вазов

Начало
02.10.2022
ID:
1932

Опасна сграда или съоръжение

Подаден от: Добрин Янков

Място/адрес: Ул. Иван Вазов

Описание: Вече за Незнам, кой път пиша за този тротоар. Завод Асенова Крепост го разкопаха и си го оставиха така. Тротоара е опасен! Какво трябва да стане, че да обърнете внимание? Има десетки сигнали за този тротоар, какво трябва да направим ние гражданите, да се обадим на Румен Бахов, барем да се видим по телевизията?


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител