В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №1931

Опасно дърво

Начало
02.10.2022
ID:
1931

Опасна сграда или съоръжение

Място/адрес: улица Средна Гора 47

Описание: В двора ми има две изсъхнали дървета(липа).Представляват опасност за къщата и хората, които минават покрай нея.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 05.10.202211:11
    Здравейте, уведомяваме Ви, че за извършване на проверка и издаване на официален документ за кастрене или рязане на дървета е необходимо да подадете молба лично в Информационния център в сградата на Община Асеновград или на официалния сайт на Община Асеновград, като приложите ксерокопие на нотариалния акт на имота.
  • 03.10.202208:24
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали