В процес 157 Приключени 2633

Сигнал №1929

улично осветление

Начало
30.09.2022
ID:
1929

Неработещо улично осветление

Място/адрес: ул. „Градешница“ 4, 4231 Център, Асеновград, България

Описание: Много молим да се обърне внимание на неработещо улично осветление на ул.Градешница от N 1 до N 14. Затруднени сме в преминаването в този участък,налага се да осветяваме пътя с подръчни средства,а и вече има случаи на паднали и спънали се хора. Всички живущи на тази улица ,умоляваме отговорните лица по този повод да се погрижат възможно най–скоро.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител