В процес 98 Приключени 2601

Сигнал №1928

Неработещо улично осветление повече от месец насам

Начало
30.09.2022
ID:
1928

Неработещо улично осветление

Място/адрес: ул. „Градешница“ 7, 4231 Център, Асеновград, България

Описание: Здравейте, Осветлението на ул. "Градешница" (ориентировъчно от №2 - №14) не работи вече седмици наред, повече от един месец насам. Моля да вземете мерки и да отстраните неизправността. Поздрави!


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител