В процес 108 Приключени 2601

Сигнал №1927

Разкопана пътна настилка, оставена в покъртително състояние !!!

Начало
30.09.2022
ID:
1927

Опасна улична дупка

Подаден от: Кристиан Колев

Място/адрес: ул. „Иван Вазов“ 12, 4230 Асеновград, България

Описание: Първият ми сигнал беше "приключен", без абсолютно никакви действия по отстраняване на проблема. Моля ОБЩИНА АСЕНОВГРАД да си свърши работата !!! На улица Иван Вазов, на две места има разкопана пътна настилка от ВиК, оставена в покъртително състояние вече над ДВА МЕСЕЦА. Тротоарът също е пострадал от разковането и е напълно разбит. Очаквам ДЕЙСТВИЯ от общината, а не така подмолно да ми "приключва" сигнала, без дори да получа обяснение за ситуацията !


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител