В процес 98 Приключени 2601

Сигнал №1926

Неработещо улично осветление

Начало
30.09.2022
ID:
1926

Неработещо улично осветление

Подаден от: Георги Стефанов

Място/адрес: С.Новаково, срещу ул. Спартак 15

Описание: Повторен сигнал. На 16.09.2022г ми пращате отговор на сигнал 1832, че проблема е отстранен. На 23.09 и на 24.09.2022г проверявам и разбирам, че осветлението - улично не работи! Отправям втори сигнал, че улично осветление пред ул.Спартак 15 в с. Новаково не работи.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител