В процес 115 Приключени 2610

Сигнал №1925

СИГНАЛ №1872

Начало
30.09.2022
ID:
1925

Друго

Подаден от: Катерина Чучева

Място/адрес: бул. „България“ 1А, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Благодаря ви за "отговора", който е просто отбиване на номера, за да си приключите случая и няма общо с бездействието от ваша страна. Това, което сте написали, на нас ни е ясно още преди да поставим маркировката и табелата. След като предлагате тази услуга, за която ние си плащаме, сте длъжни да ни съдействате. Надяваме се следващия път, когато ви се обадим, да дойдете и да си свършите работата.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител