В процес 115 Приключени 2610

Сигнал №1924

Умряло куче

Начало
29.09.2022
ID:
1924

Друго

Подаден от: Гергана Стоянова

Място/адрес: Лозница 2

Описание: Умряло куче срещу спирката, до детската площадка зад бл. Възход.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител