В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №1922

Пак лжете

Начало
28.09.2022
ID:
1922

Въпрос

Подаден от: Радослав Филипов

Място/адрес: Ул. ,,Кочо Честименски" и ул. ,,Дунае"

Описание: Улиците не са чистени, изпратил съм снимки на имеила от който получих отговора ви, понеже тук не могат да се качат снимки над определени MBs. В сигнала и потписката имахме и други въпроси, който останаха без отговор. Телевизия ли трябва да извика е за да вземете мерки!!!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител