В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №1921

ОКАСТРЯНЕ НА ДЪРВЕТА

Начало
28.09.2022
ID:
1921

Въпрос

Място/адрес: ул. „Оборище“ 90, 4231 Център, Асеновград, България

Описание: Здравейте, в последният и пореден сигна (1542) ми бяхте отговорили, че окастрянето на дърветата пред адреса ни ще се случи през есенния сезон 2022. Въпросът ми е, кога се очаква процедурата да започне, тъй като есенния сезон е на прага вече?


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител