В процес 44 Приключени 1506

Сигнал №192

Неокосени площи

Начало
15.05.2020
ID:
192

Друго

Подаден от: Ваня Маркова

Място/адрес: Шейново 10

Описание: Във връзка със сигнал 183 за неокосени площи на улици Шейново и Рилска - не е вярно, че са окосени на 13.05, градинките си стоят така, снимките са от тази сутрин. От Рилска 80 надолу към параклис Св. 40 Мъченици, градинките не са окосени. Същото важи и за ул. Шейново от магазина на ъгъла към параклис Св. Варвара. Правете проверка преди да пуснете отговор и да приключите сигнала.


Статус: Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител