В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №1918

неотстранен проблем

Начало
26.09.2022
ID:
1918

Неработещо улично осветление

Подаден от: Мария Северова

Място/адрес: с. Бачково

Описание: На сигнала ми за липса на осветление в Бачково има отговор: 16.09.202216:52 Здравейте, уведомяваме Ви, че проблемЪТ е отстранен. https://signals.asenovgrad.bg/bg/signals/view/1816 Това изобщо не отговаря на истината!!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител