В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №1917

няма осветление

Начало
26.09.2022
ID:
1917

Неработещо улично осветление

Подаден от: Мария Северова

Място/адрес: с. Бачково

Описание: За пореден път подавам сигнал, че на у. Акация № 20 в с. Бачково не работи уличното осветление. Нищо не се направи по въпроса през цялото лято.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител