В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №1916

незаконно място за паркиране

Начало
26.09.2022
ID:
1916

Друго

Подаден от: П.Ставрев

Място/адрес: ул. „Генерал Дандевил“ 8, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Незоконно място за паркиране пред противопожарен хидрант.Без коментар.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 15.11.202208:21
    Здравейте, уведомяваме Ви, че разрешителните за служебен абонамент по чл.25А от Наредбата за организация и контрол при паркиране и престой на ул. "Ген. Дандевил" №8 са анулирани въз основа на получено становище от Районна служба по пожарна безопасност - Асеновград.
  • 27.09.202208:12
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали