В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №1915

Опасна. детска площадка

Начало
26.09.2022
ID:
1915

Опасна детска площадка

Подаден от: Ирена Корбетова

Място/адрес: Генерал Дандевил

Описание: Едната врата на площадката е счупена от доста време и е възможно да падне върху някое дете, а днес видях, че на пързалкта лиспва едната дъска, която след това намерихме в градинката.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 18.11.202215:49
    Здравейте, уведомяваме Ви, че са предприети незабавни действия по ремонт на цитираната площадка, която не се намира на „Генерал Дандевил“, а се намира до НЧ „Родолюбие“. Молим Ви за коректно подаване на адресите на конкретните сигнали. Благодарим.
  • 26.09.202215:52
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали