В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №1914

Парка на гарата

Начало
26.09.2022
ID:
1914

Неработещо улично осветление

Подаден от: Александър Николов

Място/адрес: Захари Зограф

Описание: 3 лампи не функционират на парка до гарата.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител