В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №1912

Опасност на пешеходна зона

Начало
25.09.2022
ID:
1912

Друго

Подаден от: Ангелова

Място/адрес: Ул."Атанас Свещаров" в посока към ул."Илинден"

Описание: Здравейте, Прибирайки се с детето по тротоара на ул."А.Свещаров" и намерение (вече в края на дългия блок) да завия надясно към ул."Илинден" , претърпях инцидент- падане, в следствие на спъване в ниско бетонно блокче, поставено там , за да спира автомобилите. Резултатът от падането ми е счупена част от преден зъб, охлузвания, колене ръце, спукано ребро. Въпросът ми е редно ли е тези две бетонни блокчета ( сн.3 и 4) и в тези ниски размери да са на това място, при условие, че от там минават много хора, деца, майки с колички. Виждала съм и други хора да падат на същото място, не дай си боже майка с количка да пострада. До преди 2 години там имаше бетонна ограда и не сме имали проблеми. Моля да се обърне внимание, защото опасността от инциденти е много висока!


Статус: В процес