В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №1910

Повредена улична лампа

Начало
24.09.2022
ID:
1910

Неработещо улично осветление

Място/адрес: ул. Цар Освободител 46

Описание: Не свети.


Статус: Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител