В процес 44 Приключени 1506

Сигнал №191

Преплетени клони на дървета в захранващи кабели

Начало
13.05.2020
ID:
191

Друго

Място/адрес: Асеновград ул."Тодор Каблешков"3

Описание: Преплетени клони на дървета в захранващи кабели на ул. "Тодор Каблешков" 1 в Асеновград. Клоните на дърветата са се вплели в кабелите има опасност да ги скъсат и да предизвикат късо съединение . Моля за Вашето съдействие. С уважение Г.Лозев


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител