В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №1909

Невдигнати кофи за смет

Начало
24.09.2022
ID:
1909

Отпадъци/почистване

Място/адрес: Асеновград, кв. Долни Воден, ул. Вельо Войвода

Описание: Днес, 24.09.2022 г. трябваше по график да вдигнат кофите за смет. Това не се случи, вземете мерки - не е за първи път!!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител