В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №1907

Достъпност

Начало
24.09.2022
ID:
1907

Друго

Подаден от: Красимира Янкова

Място/адрес: Ул.Родопска 30

Описание: Защо няма рампи за инвалиди ,майки с колички и т.н. на всяка пешеходна пътека и светофар ? Кога ще бъдат изградени такива ?


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 03.11.202212:12
    Здравейте, уведомяваме Ви, че при извършването на ремонтни дейности по улици, където е предвидено подмяна на улична настилка и улични бордюри се извършват занижавания, които да позволят преминаването на детски колички и хора в неравностойно положение. Подобни локални ремонтни дейности извършваме само при финансова възможност.
  • 26.09.202208:28
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали