В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №1906

Шахта на улица рожен

Начало
22.09.2022
ID:
1906

Опасна сграда или съоръжение

Подаден от: Емил кацаров

Място/адрес: Улица рожен

Описание: Шахта издаваща шум денонощно от преминаващите автомобили


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 18.11.202215:46
    Здравейте, уведомяваме Ви, че предстои в рамките от 21 до 25 ноември да се извърши оглед на всички ревизионни и отводнителни шахти (линейни отводнители) на улиците „Миньор“, „Мир“ и „Рожен“ .
  • 23.09.202208:28
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали