В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №1905

Задръстени шахти

Начало
21.09.2022
ID:
1905

Отпадъци/почистване

Подаден от: Пресиян Русинов

Място/адрес: ул. Асен Карастоянов 6

Описание: Предоставям ви снимки на уличните шахти при по силен дъжд ул. Асен Карастоянов 6/ ул. Опълченска


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител