В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №1904

Неработещо улично осветление

Начало
21.09.2022
ID:
1904

Неработещо улично осветление

Подаден от: Пресиян Русинов

Място/адрес: ул. Асен Карастоянов , зад паметника на Петко Каравелов

Описание: Здравейте, явно проблема не е в изгоряла крушка. Уличната лампа просто не работи.


Статус: В процес