В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №1902

ОБРАЗУВАНЕ НА БЛАТО - РАЗВЪДНИК НА ЗАРАЗИ!!!

Начало
21.09.2022
ID:
1902

Отпадъци/почистване

Подаден от: Петя

Място/адрес: Отбивката на чешмата "СВЕТИ ИЛИЯ" на пътя към село Козаново.

Описание: Към ЕКОЛОГИЯ, ХЕИ, ПОЧИСТВАНЕ. МОЛЯ ДА СЕ ВЗЕМАТ СПЕШНИ МЕРКИ!!! След намесата на багери, които бяха част от ремонта на пътя към Първомай, то канала пред чешмата остана запушен, не се оттича и това доведе до образуването на блато, тиня, жаби, боклуци и какво ли още не.... Миризмата е ОТВРАТИТЕЛНА!!!!!!!!! Навярно вече са тръгнали зарази и впредвид безстопанствените кучета, които обитават този район е въпрос на време да се случи най- лошото!!! Моля СПЕШНО!!! да се вземат мерки, да се отпуши мястото, за да може водата да се оттича и да бъде заложено като задължение на ОБЩИНА АСЕНОВГРАД ( или почистващи фирми) този район да се поддържа и чисти поне веднъж месечно! Все пак стотици хора от село Козаново нямат друг вариант за чиста вода, тъй като ВИК спират централното водоподаване ежедн


Статус: В процес