В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №1901

Липсващи пътни знаци

Начало
20.09.2022
ID:
1901

Повредена/липсваща табела/пътен знак

Място/адрес: ул. „Полковник Дрангов“ 45, 4231 Център, Асеновград, България

Описание: Здравейте, за съжаление в кв. Баба Тонка с годините една по една почти всички пътни знаци/табели, да не кажа всички, изчезнаха поради една или друга причина. Местоположението, което съм маркирал на картата, е доста инфарктно от тази гледна точка, че именно на това място се събират 3 отделни улици и много често се получават конфликтни ситуации, а и не малко катастрофи. Моля Ви наистина при първа възможност да се поставят съответните пътни знаци спрямо плана за движение в града. Освен това поради наличието на няколко търговски обекти в същия този район много често от двете страни на пътя преди излизането/ влизането на/от главния път по ул. Княз Борис I паркират автомобили, които затрудняват съответното движението на останалите участници, а знак забранено паркирането липсва.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител