В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №1900

Разкопана пътна настилка от ВиК, оставенa в покъртително състояние !

Начало
19.09.2022
ID:
1900

Пропаднал път

Подаден от: Кристиан Колев

Място/адрес: ул. „Иван Вазов“ 12, 4230 Асеновград, България

Описание: Здравейте, искам да подам сигнал за това, че преди известно време от ВиК разкопаха улицата, а след това не се взеха никакви мерки за преасфалтирането на въпросните локации. Разкопките бяха на 2 места по улицата. Първите снимки са от разкопки от преди ЕДИН МЕСЕЦ, а вторите две снимки са от разкопки преди ДВА МЕСЕЦА. Както се вижда и тротоара също е пострадал. До момента никой не е доближил двете локации с цел възстановяване на пътната настилка и тротоара.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител