В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №1899

неработещо осветление

Начало
19.09.2022
ID:
1899

Неработещо улично осветление

Място/адрес: ул. „Княз Борис I“ 8, 4231 Център, Асеновград, България

Описание: Моля общината да си оправи осветлението и тогава да ми праща имеил да си дам оценката за свършена работа.Става въпрос за ул.княз Борис I с номера 8а,8б и8в.Надявамсе да се оправи по скоро.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител