В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №1897

повторно нарушение

Начало
18.09.2022
ID:
1897

Повредена/липсваща табела/пътен знак

Подаден от: Явор Колев

Място/адрес: ул. „Драгоман“ 8, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: След като преди две седмици(на 05.09)пуснах сигнал за неправомерно паркиран автомобил на тротоара на ъгъла на ул.Драгоман с ул.Копринарска, и непоставен пътен знак поради тази причина,че автомобила пречеше затова, служители дойдоха и поставиха знака (знак СТОП) на мястото му, без автомобила да е преместен , така че той(автомобила) остана блокиран на тротоара. Бях удовлетворен от свършеното и реших, че сте решили проблема докато днес (18.09) останах неприятно изненадан, че автомобила си седи абсолютно по същия начин неправомерно на тротоара и (забележете) знака го НЯМА. Това вече е ПРЕСТЪПЛЕНИЕ. Знакът го няма. това означава,че или собственикът на автомобила го е премахнал, или е откраднат. И автомобила ОТНОВО е на тротоара. Не е ли време за сериозни санкции. Държа лично да знам .


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител