В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №1894

Тъмно като в рог - квартал 207

Начало
18.09.2022
ID:
1894

Неработещо улично осветление

Място/адрес: Междублоково пространство квартал 207, новият паркинг зад блока на "Снежанка".

Описание: За пореден път след ремонта мястото е пълна тъмница. Рискът някой да пострада сериозно, спъвайки се в бордюрите е напълно реален, а отговорността за това ще бъде на безхаберниците от Община Асеновград.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител