В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №1892

Детска площадка бл.6

Начало
16.09.2022
ID:
1892

Опасна детска площадка

Подаден от: Йорданка Петкова

Място/адрес: Квартал Изток бл.6

Описание: Площадката е цялата с навдигнати плочки, децата се спъват и нараняват безброй пъти на ден! Да не говорим за люлките които се опитваме да поправяме са в окаяно състояние. До кога ще чакаме ремонта който уж бе планиран за 2022, годината мина, а нищо не е предприето!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител