В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №1891

Осветление

Начало
16.09.2022
ID:
1891

Неработещо улично осветление

Място/адрес: Ул.попМатей

Описание: Лампата на кръстовището на улиците княз Ал.Батенберг и Поп Матей . Излизат искри от жицата


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител