В процес 44 Приключени 1506

Сигнал №189

Безопасност на пешеходци

Начало
13.05.2020
ID:
189

Предложение

Място/адрес: Бензиностанция ШЕЛ ; бул "България"

Описание: Поставяне на двустранно висок стълб с LED табло с течащ текст „ ПЕШЕХОДЦИ” или мигаща светлина табела над пешеходните пътеки на бензиностанция „Шел” – гр.Асеновград, които са изключително опасни за пешеходците.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 22.06.202016:42
    Уважаема г-жо Гоцева, уведомяваме Ви, че сигналът Ви беше разгледан на заседание на Комисията по безопасност на движението. Становището й е, че няма как да се постави LED табло само на тази пешеходна пътека. Ако се постави на една, би следвало да се постави и на всички. За съжаление, средства за това към момента няма. Взето е друго решение по казуса - пешеходните пътеки да бъдат изместени точно срещу бензиностанция "ШЕЛ".
  • 14.05.202022:34
    Уважаема г-жо Гоцева, Вашият сигнал ще бъде разгледан от Комисията по безопасност на движението към община Асеновград.
  • 13.05.202016:49
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали