В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №1889

Непочистени контейнери за разделно събиране на отп

Начало
15.09.2022
ID:
1889

Отпадъци/почистване

Подаден от: Петя Ковачева

Място/адрес: ул. Гонда Вода, до ДГ Мир

Описание: Повече от месец контейнерите за хартия и стъкло са препълнени, а това са единствените на улицата. От преди поне година тези контейнери за блокове 11, 12 и 13 липсват! Говорим за половината квартал Изток, на който или контейнери липсват, или най-близките / на 500 м / преливат. Моля да бъдат взети мерки, и да се осигурят места за разделно събиране на отпадъци, тези са крайно недостатъчни ! Все повече семейства се ориентират да разделят отпадъка, моля не възпрепятствайте това !


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 21.09.202215:21
    Здравейте, уведомяваме Ви, че контейнерите за разделно събиране на отпадъци от опаковки са премахнати по искане на обслужващата фирма. Улицата е тясна, има много паркирали автомобили пред съдове и това възпрепятства обслужването им. Може да използвате съдовете за разделно събиране на отпадъци, разположени на съседните улици.
  • 15.09.202216:23
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали