В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №1888

Почистване на улици/Отпадъци

Начало
15.09.2022
ID:
1888

Отпадъци/почистване

Място/адрес: гр.Асеновград, ул.Иван Вазов /ул.Сава Катрафилов

Описание: Контейнерите на ул.Иван Вазов , там където се пресича с ул.Сава Катрафилов са в отвратително състояние.Около тях е пълно с боклуци, които не се събират от сметосъбиращата фирма.Около контейнера за пластмаса и хартия са натрупани камари от кашони и кутии, които вече се разпиляват и по улицата. Моля да се вземат мерки по почистване на контейнерите и въобще цялата улица Иван Вазов !


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 16.09.202217:06
    Здравейте, уведомяваме Ви, че възложено на сметопочистващата фирма да почисти разпилените отпадъци около съдовете за отпадъци, разположени на ул. „Иван Вазов“ на кръстовището с ул. „Сава Катрафилов“.
  • 15.09.202211:45
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали