В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №1887

Ограничаване на скоростта

Начало
14.09.2022
ID:
1887

Друго

Подаден от: Веселина

Място/адрес: Странджа

Описание: Относно сигнал #1841 . Мислите ли, че само знак е достатъчно за ограничаване на скоростта? Дали някой ще го спазва? Моля, сложете и легнали полицаи, тогава няма как да минават с 80 км!!


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 07.10.202216:21
    Здравейте, уведомяваме Ви, че решението за поставяне на знак бе взето на Комисия по безопасност на движението. В седмицата от 10 до 14 октомври 2022 година, знак ограничение на скоростта до 30 км. ще бъде поставен на ул. "Странджа"
  • 15.09.202208:21
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали